czytamy_etykiety

Gotowy makaron sklepowy z domowym składem? Czy to możliwe?

Jesteś wciąż zabiegany i brakuje Ci czasu na gotowanie? Albo mieszkasz sam/-a i nie zawsze masz ochotę gotować dla jednej osoby? A może po prostu nie lubisz przyrządzać posiłków? W takim razie masz dwa rozwiązania: iść do restauracji/baru/stołówki albo kupić coś w sklepie. Jeśli nie masz czasu to opcja numer dwa jest lepsza. Jednak nie kupuj byle jakiego produktu. Postaw na jakość i zapomnij o niesmacznych daniach!


czytamy_etykiety

Wegańskie zupy z domowym składem dostępne w sklepach!

Gotowe dania nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z zupkami w proszku czy niesmacznymi pulpetami. W końcu pojawili się producenci, którzy nie myślą o jak najtańszym wyprodukowaniu żywności, ale o naszym zdrowiu. Chociaż na co dzień polecam domowe obiady to wiem, że czasem nie ma się wyboru i trzeba coś kupić.

logo_PortalSpozywczy

Inwestujemy w dystrybucję, promocję oraz zwiększenie sił sprzedaży

Przyszły rok będzie stał pod znakiem dynamicznego wzrostu dostępności naszego produktu i promocji marki. Głównie będziemy inwestować w dystrybucję, promocję oraz zwiększenie sił sprzedaży. Chcemy aby nasze produkty łatwo docierały do konsumentów – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Michał Wróbel, prezes Homemade


logo31

Homemade – nowa filozofia gotowego dania

Nie wszystkie gotowe dania dostępne w sklepach muszą zawierać konserwanty, barwniki i domieszki smakowe. To, po co sięgamy w pobliskim sklepie może być pyszne i równie odżywcze, co samodzielnie przygotowywane posiłki.

Doskonałym przykładem gotowego do zjedzenia ale pełnowartościowego dania są produkty marki Homemade.

google-aps

Chłodnik w pracy?

Kiedy ostatnio jedliście chłodnik? Potrawa w sam raz na letnie gorące popołudnie, ale dostępna raczej w domowej kuchni. Tymczasem pasjonaci gotowania z firmy Homemade postanowili to zmienić. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy jak się robi domowe przysmaki do możliwe do szybkiego przygotowania poza domem.