Wierzymy

w siłę naturalnego, wartościowego, a przy tym pysznego jedzenia. Uwielbiamy pozytywne emocje i więzi powstające podczas wspólnego gotowania. Nie akceptujemy za to sztucznych barwników i polepszaczy smaku.

Wiemy też, że na co dzień trudno znaleźć czas na samodzielne przygotowanie posiłków. Dlatego stworzyliśmy homemade! w 100% naturalne dania gotowe wykonane z najwyższej jakości produktów. Dzięki nim można cieszyć się smakiem doskonałych potraw każdego dnia.

Dzięki nowoczesnej technologii pakowania, nasze produkty mają dwu-trzytygodniowy okres przydatności nie tracąc przy tym doskonałego smaku oraz wartości odżywczych.

 

Homemade

jest produktem w 100% polskim. Wszystko, począwszy od produkcji po dystrybucję ma miejsce na terenie Polski. Dysponujemy profesjonalną kuchnią, w której kucharze własnoręcznie przygotowują wszystkie nasze produkty.

Jesteśmy młodą i kameralną firmą budowaną przez kulinarnych pasjonatów. Połączenie naszych umiejętności i zawodowych doświadczeń, dało początek marce, której zadaniem ma być szerzenie wartościowego, pysznego jedzenia, dostępnego w pobliskim sklepie.

„Jesteś tym co jesz!” – to nasza dewiza.

20.04.2013

Nasza premiera Warszawa

Nadszedł ten dzień! Pracowaliśmy cierpliwie i oto nagroda – nasza premiera na URBAN MARKET 2013! Wystartowaliśmy z zestawem pysznych zup: krem z pora, krem z pomidorów, krem z brokułów, krem z białych warzyw oraz krem z marchwi. Wasze pozytywne reakcje przerosły nasze oczekiwania oraz możliwości produkcyjne. Wszystkie nasze zapasy sprzedaliśmy pierwszego dnia

lp-img-03
lp-img-04

25.04.2016

Pierwszy sklep Warszawa Wilanów

Jest! Udało się! Po miesiącach pracy i udanej premierze nasze produkty zyskały uznanie w pierwszych sklepach na terenie Warszawy. Początkowo nasze dostawy realizowaliśmy do dwóch sklepów zlokalizowanych w Miasteczku Wilanów.

06.2013

Targi śniadaniowe Warszawa

Lato spędziliśmy bardzo intensywnie. Odwiedziliśmy większość targów śniadaniowych, pikników i eventów spożywczych. To była wspaniała okazja żeby poznać Was oraz Wasze opinie na temat naszych produktów.

lp-img-05
lp-img-06

07.2013

Wygraliśmy nagrodę ‚must have’ za design etykiet Łódź

Nasza pierwsza oficjalna nagroda! Opakowania homemade zostały zauważone oraz docenione przez Radę Ekspertów Międzynarodowego Festiwalu Łódz Design i otrzymały wyróżnienie MUST HAVE. Na dodatek opakowania były prezentowane na wystawie najlepszych projektów podczas tegoż festiwalu!!!

11.2013

Wygraliśmy nagrodę ‚dobry produkt’ portalu spożywczego

Otrzymaliśmy kolejną nagrodę! Certyfikat ”Dobry produkt – wybór ekspertów” w kategorii ”Funkcjonalność opakowania i design” przyznawany przez Portal Spożywczy. A że gala była na elegancko to i Michał, szef szefów homemade, z bólem zrezygnował z t-shirta i założył garnitur!

lp-img-07
lp-img-08

01.2014

Nowe smaki zup

Do naszej oferty dołączyły nowe smaki zup. Swoją karierę rozpoczęły: zupa z soczewicy, zupa z ciecierzycy, krem z dyni oraz zupa meksykańska.

05.2014

Do oferty dołączyły makarony

Do naszych świeżych zup dołączyły klasyki kuchni włoskiej – pyszne makarony!

lp-img-09
lp-img-10

07.2014

Latem królował nasz chłodnik

Uwielbiamy lato!
Upał i słońce na dworze! Rower zamiast samochodu czy metra! Lekkie śniadanie a na obiad chłodnik!

06.2015

Do oferty dołączyły nasze hummusy

Do naszej oferty dołączył nowy produkt – hummus -i to w aż czterech propozycjach smakowych:chrzanowy, curry, kolendra, klasyczny.

lp-img-11
lp-img-12

01.2016

Ekspansja na całą Polskę

Dotychczas nasze produkty były dostępne wyłącznie w Warszawie. Wielu z Was pytało o inne miasta, dlatego z przyjemnością informujemy, że od niedawna znajdziecie nas w hiper i supermarketach Carrefour w całej Polsce.

02.2016

Kuchnia homemade

Ruszyła Kuchnia Homemade, czyli miejsce spotkań, kulinarnych inspiracji i rozmów o zdrowym jedzeniu. W klimatycznej, domowej jadalni w centrum Warszawy spotykamy się z wielbicielami pysznego, naturalnego jedzenia i celebrujemy wspólne chwile przy zupach, daniach i hummusach Homemade.

lp-img-13